Dokumenty, fotodokumentácia

Deklarácie autorizovaného distribútora HikVision za roky 2008 - 2014

   

Čestné uznanie PRIX SECURITY 2010

Čestné uznanie

PRIX SECURITY

získal náš exponát

VIDEO Pult Centrálnej Ochrany HikVision

na výstave Security Bratislava 2010.

Rok 2012 - Express Alarm v Číne

Na sklonku roku 2012 zavítala naša "delegácia" do sídla HikVision v čínském meste Hangzhou (čítaj "handžou"). Okrem histórie mesta a západného jazera dôležitého pre Čínske tradície, sme zistili ako sa tu navrhuje, vyvíja, vyrába, testuje a nakoniec obchoduje každý výrobok a aké úsilie je venované maximálnej možnej kvalite každého detailu.

  

 

Rok 2014 - Dekláracia strategického partnerstva s Express Alarm Slovakia

Deklarácia strategického partnerstva medzi HikVision a Express Alarm Slovakia s.r.o. a plná podpora HikVision pre cenovú politiku určovanú Express Alarm slovakia s.r.o. podpísaná viceprezidentom HikVision Polo Cai.

 

História vzájomných vzťahov Express Alarm a HikVision

Rok 2008 - Začiatok spolupráce

V priebehu tohto roku po niekoľkých návštevách obchodníkov HikVision na Slovensku v Bratislave a v Českej republike v Prahe dochádzka k nášmu prvému dovozu zariadení HikVision.

Express Alarm Slovakia sa stáva prvým a toho času jediným autorizovaným distribútorom HikVision na Slovensku.

Pracovníci Express Alarm v SR i ČR absolvujú radu technických školení a za podpory technikov a obchodníkov z HikVision začíname prekladať firmware pre prvé verzie DVR, software prvej klientskej verzie iVMS a manuály pre radu výrobkov a uvádzame značku HikVision s plnou podporou na slovenský aj český trh.

V Októbri 2008 sa konanajú školenia na ktorých vás prvýkrát zoznamujeme so značkou Hikvision.

V Decembri je registrována doména hikvision.sk na Express Alarm.

Rok 2009 - Uvedenie značky HikVision

Tento rok je rokom školení, propagácie a uvadzania značky HikVision do povedomia širokej odbornej verejnosti. Tvrdo pracujeme na manuáloch, prekladoch firmware a software a robíme maximum pre technickú podporu zariadení Hikvision.

V apríli vlastníme doménu hikvision.sk a vzniká web stránka s technickou podporou HikVision pre SR a ČR.

Zapracovanie nespočet nových funkcií a vlastností do firmware aj software na základe vašich aj našich požadaviek.

Rok 2010 - Veľké výstavné úspechy

HikVision je úspešný na najväčších európských výstavách IFSEC v Anglii aj SECURITY v Nemecku. Veľký záujem je o jeho výrobky na AMPÉRi v Prahe a naša snaha bola korunovaná aj udelením čestného uznania PRIX SECURITY na Security Bratislava 2010 za Video Pult centrálnej Ochrany HikVision (iVMS4000).

Teraz už mnohí znajú značku HikVision a mnohí z vás si tak ako aj my overili, že jednou z hlavných vlastností výrobkov Hikvision je kvalita a stáva sa všeobecne známym, že pomer cena výkon je u HikVision medzi najlepšími, ak nie úplne najlepší na svete.

Toto si uvedomují aj niektorí další distribútori security na našom trhu a snaží sa naskočiť na nami rozjetý vlak, pričom sa neštítia kopírovať kompletné časti našich cenníkov s výrobkami HikVision (a to aj vrátane našich preklepov), neštítia sa uvádzať na trh zariadenia s našimi prekladmi firmware a neštítia sa požívať software preložený našimi technikmi. Ich následnú technickú podporu nechávame na vašom posúdení.

Roky 2011, 2012 - Dobývanie trhov, svetový líder

HikVision sa celosvetovo prepracováva na najvyššie hodnotené priečky v obratoch CCTV, stáva sa jedným zo svetových lídrov v tejto oblasti a podobná situácia sa analogicky vytvára aj na slovenskom trhu.

HikVision patrí medzi špičku nielen v DVR ale veľmi silná je aj divízia IP kamier a sieťových záznamových zariadení aku sú NVR, a hybridné DVR.

V roku 2012 uvádza HikVision na trh technológiu HD-SDI kamier.

Ako prvý distribútor HikVision na slovenskom trhu ponúkame aj softwarové a hardwarové riešenia na mieru - napriklad Monitorovací záznamový systém pre STK, ktorý je vyvinutý na báze systému HikVision.

Roky 2013, 2014 - Potvrdenie pozície svetového lídra

HikVision potvrdzuje pozíciu svetového lídra, čo sa prejavuje aj lokálne na slovenskom trhu - takmer všetci chcú HikVision. HikVision je v CCTV svetová značka,  známá aj vďaka nám mnohým koncovým užívateľom.

Začiatkom roku 2014 HikVision potvrdzuje deklaráciou, podpísanou viceprezidentom strategické partnestvo s Express Alarm Slovakia s.r.o. a vyjadruje plnú podporu našej cenovej politiky na slovenskom trhu.